Popis pracovní pozice výkonného koordinátora

Obsah:

Anonim

Výkonní koordinátoři vykonávají správní funkce na výkonné úrovni organizace. Jiné profesní tituly pro výkonné koordinátory jsou administrativní asistent, výkonný asistent a projektový asistent. Většina výkonných koordinátorů je náměstky výkonné divize, pobočky, sekce nebo jednotlivce.

Všeobecné podpůrné povinnosti

Výkonný koordinátor poskytuje obecnou podporu oddělení nebo pobočce společnosti nebo je přidělen výkonnému řediteli jako správní asistent. Kromě základních kancelářských úkolů, jako je psaní, archivace a sdělování, jsou obecnou podporou zahrnuta pořádání schůzek zaměstnanců, která se zabývají plánováním strategického plánování, plánování konference nebo programu. Rovněž bude poskytovat cestovní kanceláře související s obchodem pro vedoucí pracovníky.

$config[code] not found

Povinnosti řízení projektů

Výkonní koordinátoři se účastní úkolů v oblasti řízení projektů přidělených vedoucími pracovníky. Mezi tyto povinnosti patří shromažďování údajů prostřednictvím informačního systému nebo od manažerů, vedoucích pracovníků a vedoucích oddělení v rámci organizace nebo mimo ni. Bude sledovat projektové iniciativy v rámci strategických nebo akčních plánů organizace. Dále bude sledovat průběh projektů jiných divizí nebo poboček, které ovlivňují cíle a cíle organizace.

Video dne

Přinesl vám Sapling Přinesl vám Sapling

Povinnosti pro jmenování a plánování

Na výkonné úrovni organizace je čas klíčovým prvkem úspěchu.Výkonný koordinátor zajišťuje, že jmenování pracovníků a časové plány jsou pro výkonné pracovníky zdokumentovány. Pracuje také s logistikou jmenování a setkání. Ve větším měřítku je kontakt pro informace o zvláštních obchodních událostech, jako jsou akcionáři, organizační schůzky, schůzky mezi podniky a meziorganizace.

Povinnosti zpracování informací

Výkonní koordinátoři musí vědět, jak používat manažerské informační systémy a nejnovější počítačové aplikace. Manažerský informační systém poskytuje údaje výkonnému oddělení, divizi společnosti nebo zaměstnanci, který podporuje rozhodovací proces. Musí používat aplikace počítačové pracovní skupiny pro koordinaci strategií.

Pracovní prostředí

Většina výkonných koordinátorů pracuje 40 hodin týdně v profesionálním kancelářském prostředí a je pod dohledem vedoucích představitelů nebo výkonného vedení.

Požadavky na vzdělávání a plat

Výkonný koordinátor je dobře vybavený bakalářským studiem v oblasti obchodu, správy nebo řízení. Očekává se, že pracovní výhled výkonných koordinátorů v letech 2008 až 2018 se podle Úřadu pro statistiku práce USA zvýší o 11 procent. Výkonný koordinátor s jednou až čtyřmi lety zkušeností získává v průměru od 12,35 dolarů na 17,09 dolarů za hodinu, od května 2010 podle PayScale.com.

2016 Informace o platu pro tajemníky a správní asistenty

Sekretáři a správní asistenti získali v roce 2016 mediální roční plat ve výši 38 730 USD, jak uvádí americký Úřad statistiky práce. Na nižším konci si sekretáři a administrativní asistenti vydělali 25% percentilního platu ve výši 30 500 dolarů, což znamená, že 75 procent získalo více než tuto částku. Plat 75. percentilu činí 48.680 dolarů, což znamená, že 25 procent vydělává více. V roce 2016 bylo ve Spojených státech zaměstnáno 3,990,400 lidí jako sekretářky a správní asistenti.