Jak se stát agenta přepravy

Obsah:

Anonim

Dopravní agent je spojení mezi zákazníky, kteří potřebují přesunout náklad, a mezi dopravci, kteří hledají další zboží, aby se přidali k přepravnímu nákladu. USA spoléhají na rychlý přístup k produktům a dopravním agentům pomáhají k tomu, aby se to stalo. Jako obchodní zástupce jste v podnikání pro sebe. Kromě učení o lodním průmyslu budete potřebovat rozvíjet obchodní dovednosti. Vyzkoušejte místní soutěž a vyzkoušejte vše, co potřebujete k nákupu, než si založíte obchod.

$config[code] not found

Náplň práce zástupce nákladu

Dopravní agent tráví svůj pracovní den vyjednáváním cenově dostupných sazeb pro přepravu zboží z jednoho místa do druhého. Práce se zákazníky a námořními společnostmi je základem této práce. Jako zprostředkovatel musí přepravní agent chápat potřeby zákazníka, musí si být vědom námořních zákonů a předpisů a musí používat sílu přesvědčování k získání nízkých cen od dopravních společností. Od začátku do konce je dopravce odpovědný za to, že zboží je dodáno bezpečně do konečného místa určení. Když se něco pokazí, musí agent dopravy použít kreativní schopnosti řešit problémy k nápravě situace. Například pokud hrozí nebezpečí, že bude bránit dodávce zásilky, může být třeba provést přepravní agent jinou cestu nebo dopravce.

Naučte se v oboru

Úspěch jako agent dopravy je založen na pochopení toho, jak funguje průmysl. Zamyslete se nad stínem zavedeného odborníka, abyste se naučili praktické dovednosti každodenního ruchu průmyslu. Můžete si také přečíst knihy o tom, jak se stát zprostředkovatelem nákladní dopravy, nebo se můžete zúčastnit kurzů brokerů. Můžete očekávat, že škola nákladních brokerů bude trvat tři týdny učebny a další týden pro pozorování a praktické zkušenosti.

Video dne

Přinesl vám Sapling Přinesl vám Sapling

Získejte požadované certifikáty

Než začnete s pohybem zboží, musíte získat oficiální vládní povolení. Požádejte o číslo ministerstva dopravy USA a poté se zaregistrujte pro licenci pro zprostředkovatele nákladu nebo pro provozovatele motorových vozidel. Můžete to udělat online vyplněním přihlášky a zaplacením poplatku. Počkejte čtyři až šest týdnů, než obdržíte schválení žádosti. Jakmile máte licenci, je tu 10denní čekací doba, která umožňuje lidem zveřejnit pochybnosti o vaší žádosti. Budete také potřebovat dluhopis nákladního makléře. To poskytuje zákazníkům záruku, že vaše firma je legitimní. Náklady na dluhopisy jsou založeny na vašem kreditní skóre. Náklady na dluhopisy se pohybují mezi $937 a $3750. Je také moudré koupit pojištění odpovědnosti za přepravu nákladů a odpovědnost.

Síť s dopravci

Vydělávání peněz jako agent dopravy je založeno na vašich schopnostech. Pokud jste expertní vyjednavač, můžete uspořádat obchody, které sníží náklady na dopravu a zpřístupní vaši firmu prvotní volbu pro zákazníky. Stejně tak, pokud přinesete spoustu obchodů, námořní společnosti budou pravděpodobně nižší ceny. Rozvíjení vztahů a sledování prostřednictvím vašich obchodních záležitostí je prvoradé pro úspěch v oblasti dopravy.

Vyberte umístění a spotřební materiál

Možná nebudete potřebovat fyzické umístění vaší firmy. Pokud uváděte své služby na trh a setkáte se s vhodnými lidmi, můžete začít z vašeho domu provést přepravní činnost. Budete potřebovat počítač, tiskárnu, která může kopírovat a fax, telefon a základní kancelářské potřeby. Existují softwarové programy, které jsou určeny pro zprostředkování nákladní dopravy, které vám mohou pomoci s připojením k internetu.

Získat slovo

Jakmile budete mít všechno na svém místě, je na čase prodávat své obchodní společnosti. Začněte volnými nebo levnými možnostmi. Sociální média a osobní rozhovory jsou klíčem k vašemu úspěchu. Většina rozsáhlých obchodů se provádí kvůli osobním vztahům. Nastavte schůzky s firmami, které používají externí přepravní jednotky, a setkajte se s různými dopravními podniky. Jakmile přistanete první úspěšnou dohodou, budete mít okamžitý odkaz, který vám pomůže dále rozvíjet své podnikání.