Náplň rotačních nástrojů ropného pole

Obsah:

Anonim

Ať už na zemi nebo na moři, nejvyšší pozici dozorčího týmu na vrtací plošině vede manažer výstroje, nebo "nástrojový spínač". Nástrojový spínač udržuje naprostou kontrolu nad všemi operacemi, včetně posádky, vybavení a celkových výrobních operací. Jako zástupce společnosti na místě je nosič nástrojů zodpovědný za bezpečnostní vrtání a efektivitu zařízení. Platy nástrojových žetonů závisí na zaměstnavateli, zda vrtná plošina se nachází na vrtné ploše nebo na moři, zeměpisná poloha, míra odpovědnosti, kterou převzal nástroj, a roky vzdělání a zkušeností, které nástrojový stroj přináší.

$config[code] not found

Příjem

Platy za nástrojové lišty se značně liší. Pracovníci, kteří pracují pro malé, nezávislé pozemní vrtačky, se často zabývají dvojími povinnostmi. Toolpushers mohou také fungovat jako hlavní drillers na plavidlech. Americké ministerstvo práce nebo BLS uvádí, že rotační vrtačtí pracovníci pracující v těžbě ropy a zemního plynu obdrželi hodinovou mzdu ve výši 27,28 dolarů nebo týdenní plat ve výši 1 120 dolarů od května 2008. Pokud jde o rozdíly v umístění, práce na Aljašce mohou zaplatí až dvojnásobek platu, jelikož dolní čtyřicet osm států učiní Toolpushers.

Přínosy

Vzhledem k tomu, že vrtání je nepřetržitý proces, většina platů nástrojových žetonů je vypočtena na základě 84hodinového pracovního týdne nebo 12 hodin denně, 7 dní v týdnu. Většina nástrojů, kteří pracují pro velké společnosti pro průzkum ropy, je vzdálená, pracuje na pobřežních a mezinárodních místech a vyžaduje je, aby opustili domov delší dobu. Zaměstnanecké výhody obvykle zahrnují zubní pojištění, pojištění pro zdraví a invaliditu, penzijní plán 401 (K), placenou zdravotní dovolenou, dovolenou a dovolenou, jakož i odměnu za cestu, starobní prémie a bonusy za dobudování. Uniformy, rukavice, bezpečnostní pomůcky a veškeré potřebné vybavení a vybavení, které mají vykonávat práci pilota, jsou obvykle poskytovány dodavateli nebo firmami. Toolpushers jsou typicky nabízeny 12-měsíční obnovitelnou smlouvu s denní sazbou 450 dolarů na pevnině a 500 dolarů offshore.

Video dne

Přinesl vám Sapling Přinesl vám Sapling

Kvalifikace a školení

Většina nástrojů je vysokoškolští absolventi s bakalářským nebo magisterským diplomem v oblasti strojírenství, vědy o Zemi nebo chemie. Získávají zkušenosti v celém procesu vrtání a kompletace ropných vrtů tím, že pracují nejprve jako roustaboutové nebo derrické ruce a pak postupují k hlavě vrtačky. Většina toolpushers má několik let zkušeností jako vrták předtím, než postupuje k vedoucímu supervize nebo toolpusher. Toolpushers by měli být fyzicky fit, takže mohou zvedat těžké náklady a provádět manuální práci. Ačkoli jsou nástrojový spouštěč hlavně hlavním nadřízeným, často se účastní a prokazují postupy nebo pomáhají, když je při vrtání nebo dokončení ropného vrtu nutná dodatečná fyzická pomoc. Pracovní nástroj by měl mít agilitu ke stoupání schodů, žebříků, sloupů a lešení. Nástrojové nástroje by navíc měly mít vynikající komunikační schopnosti a schopnosti s počítači. Manažerské dovednosti a důkladná pozornost detailu jsou integrální dovednosti úspěšného nástroje.

Výhled na pracovní příležitosti

Nově objevené zásoby ropy a zemního plynu v USA vytvořily zvýšený požadavek na zkušené nástroje. Ministerstvo práce Spojených států předpovídá o 18 procentní nárůst pracovních příležitostí pro ropné pracovníky během dekády 2008-2018. Ministerstvo práce Spojených států klasifikuje těžbu ropy a plynu v kategorii těžby. Oddělení uvádí, že v roce 2008 bylo v hornictví zhruba 717 000 mzdových a mzdových pracovních míst. Přibližně 161,6 tis. Bylo těžbou ropy a zemního plynu. Práce s nástroji jsou koncentrovány na místech, kde byly nalezeny velké zásoby ropy a plynu. Následkem toho jsou toolpushers ve vysoké poptávce na Aljašce, Louisianě, Texasu, Kalifornii, Oklahomě a Severní Dakotě.